Yıkım ve Hafriyat

0 532 634 31 42

0 532 051 82 09

[email protected]

Özgürlük Mah. 208/2. Sk. No:3/3 Çayırova/Kocaeli

Derince Hafriyat

Derince Hafriyat

Derince'de Bina Yıkım ve Hafriyat firması olarak faaliyet gösteren Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, müşterilerine kaliteli, güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. 

Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibiyle, her türlü bina yıkımı, hafriyat, moloz taşıma, konteyner kiralama, kırım işleri, toprak işleri ve peyzaj işleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, Derince'de bina yıkım ve hafriyat işlerinde lider bir firma olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, yaptığı işlerde çevre koruma ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak çalışmakta, gerekli izin ve belgeleri almakta ve atıkları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, Derince'de bina yıkım ve hafriyat işleriniz için en doğru tercih olacaktır. 

Siz de bina yıkım ve hafriyat işleriniz için Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması ile iletişime geçebilir, ücretsiz keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır bekliyor.