Yıkım ve Hafriyat

0 532 634 31 42

0 532 051 82 09

[email protected]

Özgürlük Mah. 208/2. Sk. No:3/3 Çayırova/Kocaeli

Kartepe Moloz Taşıma

Kartepe Moloz Taşıma

Kartepe'de bina yıkım ve hafriyat işleri yapmak isteyenler için en iyi seçenek Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firmasıdır. 

Bu firma, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte ve müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, her türlü bina yıkımı, hafriyat, moloz taşıma, kırım, kazı, dolgu, temel kazısı, zemin iyileştirme, beton kesme, beton delme gibi işleri yapmaktadır. 

Ayrıca, firma, çevre dostu bir yaklaşımla çalışmakta ve yıkım sonrası ortaya çıkan molozları geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Moloz Taşıma Hizmeti

Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, bina yıkımı sonrası ortaya çıkan molozları taşımak için özel araçlar ve ekipmanlar kullanmaktadır. Firma, molozları uygun bir şekilde toplamakta, paketlemekte ve lisanslı bir atık bertaraf tesisi veya geri dönüşüm merkezine götürmektedir. Bu sayede, hem çevreyi korumakta hem de müşterilerine ekstra bir maliyet çıkarmamaktadır. Firma, moloz taşıma hizmetini Kartepe'nin her noktasına vermektedir. Moloz taşıma hizmeti için firma ile iletişime geçmek isteyenler, web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilir veya e-posta gönderebilirler.

Çağtaş Yıkım Ve Hafriyat firması, Kartepe'de bina yıkım ve hafriyat işleri için en doğru adres olup, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır.